مرکز سنجش و پذیرش در اطلاعیه ای اعلام کرد

ثبت درخواست های داوطلبان در "سامانه ارسال درخواست الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی

۱۰ آبان ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۷ کد : ۲۳۴ اخبار و رویدادها اخبار دانشگاه اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۵۶

مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: درخواست های داوطلبان در "سامانه ارسال درخواست الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی" ثبت می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع شرکت کنندگان آزمونهای سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی (دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، سراسری و..) و دوره های بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و کارشناسی ارشد ویژه استعدادهای درخشان می رساند جهت حفظ سلامتی داوطلبین محترم و با توجه به بیماری کرونا از مراجعه حضوری به مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی خودداری نمایند.

جهت ثبت درخواست الکترونیکی و ثبت اعتراض به سامانه http://sede.iau.ac.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( ازجمله کارنامه و...) ثبت نمایند.

نکته قابل ذکر در ثبت درخواست الکترونیکی اعلام نوع آزمون و درج اطلاعات کامل فردی و آدرس و تلفن می باشد. به درخواستهای فاقد اطلاعات فردی و آدرس پاسخ داده نمی شود.

تذکر مهم: این سامانه جایگزین مکاتبات و مراجعات حضوری برای ثبت درخواستها است. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمونهای فوق و دوره های بدون آزمون، از طریق تلفن گویای 4743_021 و یا سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرس http://faq.azmoon.iau.ac.ir سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان راهنمایی و پاسخ دهند و از مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند.


نظر شما :