از سوی دکتر خسروپناه

سرفصل و تعداد ساعات تدریس درس اندیشه‌ها و وصایای امام خمینی (ره) ابلاغ شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۳ کد : ۱۶۶ اخبار و رویدادها اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۸۱
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل سرفصل و تعداد ساعات تدریس درس اندیشه‌ها و وصایای امام خمینی (ره) را ابلاغ کرد.
سرفصل و تعداد ساعات تدریس درس اندیشه‌ها و وصایای امام خمینی (ره) ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل سرفصل و تعداد ساعات تدریس درس اندیشه‌ها و وصایای امام خمینی (ره) را به رؤسای استان ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

دکتر خسروپناه در این دستورالعمل تأکید کرده است: گذراندن درس اندیشه‌ها و وصایای امام خمینی (ره) به ارزش یک واحد نظری در دو ساعت در هفته برای تمامی دانشجویان ورودی نیمسال اول 1400-1399 و بعد از آن، در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی رشته ها الزامی است.

براساس این دستورالعمل؛ دانشجویان ورودی ماقبل نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 که این درس را نگذرانده‌اند، مشمول این دستورالعمل هستند.

دانشجویان می توانند این درس را به صورت مجازی از طریق واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی بگذرانند. ضمن اینکه واحد الکترونیکی موظف است، درس مذکور را در هر نیمسال یک بار در 16 هفته (هر جلسه دو ساعت) ارائه کند.

سرفصل جدید این درس که توسط «مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» تهیه شده و به تأیید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رسیده، به پیوست این دستورالعمل به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شده و ارائه درس براساس سرفصل مذکور الزامی است.


نظر شما :